loader-img
loader-img-2
پنج و هفت
user
پویش‌های در حال اجرا
مشاهده همه
پویش « سلام کتاب خوب »

پویش « سلام کتاب خوب »

درباره کتاب سلام کتاب خوب در این کتاب سرگرمی سعی شده است به مناسبت هفته کتاب‌خوانی و با محوریت کتاب های تولید شده در خصوص کتاب و کتاب‌خوانی به زبانی ساده و کودکانه همراه با بازی، سرگرمی، شعر و قصه به ارائه محتوا پرداخته شود برای 6 تا 9 سال مشخصات کتاب سلام کتاب خوب ناشر :رواق اندیشه،نویسنده :شیوا جواهری نسب،نوع جلد :جلد نرم،تعداد صفحات :22،زبان :فارسی قیمت کتاب  این کتاب سرگرمی را می توانید با قیمت 50000تومان خریداری نمایید. پویش کتابخوانی کتاب سرگرمی چندرسانه ای کودک با نامِ  سلام کتاب‌ خوب منتشر و در فروشگاه موجود شد تهیه شده در مرکز رسانه کتاب #پنج_و_هفت ضمن این که مسابقه های متعدد طراحی شده است. همچنین پویشی با عنوان پویش #مسابقه_کتابخوانی «سلام‌ کتاب خوب » با 100 میلیون ریال جایزه نقدی در حال برگزاری است مهلتش هم تا پایان دی‌ماه 1402 است. قیمت: 50 هزارتومان! ارسال رایگان برای خرید بالای 200 هزار تومان ! لینک خرید کتاب : همچنین برای تهیه‌ی کتاب میتوانید عدد 5 را به شماره‌ی 3000869977 پیامک کنید. شماره‌ی مرکز خرید:02191079322 / 09963290164 مرکز رسانه‌ی کتاب پنج و هفت

پویش «زندگی به سبک کتاب»

پویش «زندگی به سبک کتاب»

درباره کتاب ویولون زن روی پل کتاب ویولون‌زن روی پل روایتی درباره رهایی از اعتیاد آن هم توسط یک نویسنده! خسرو باباخانی نویسنده این کتاب پس از ترک اعتیاد خود می‌گوید: من این خاطرات را نوشتم تا راه (ترک) را به چند میلیون مصرف کننده مواد مخدر نشان دهم. ممکن است بگویند شاید یک نفر راه بیابد. من می‌گویم در این صورت هم اجرم را گرفته‌ام. در مقابل رنج بی‌انتهای مصرف کننده‌ها و خانواده‌هایشان آبرو و اعتبار خانواده من چه اعتباری دارد؟ در این اثر، مفاهیمی مانند اصلاح اشتباهات در زندگی و تغییر سبک زندگی، در کنار روایت نویسنده از زندگی شخصی‌اش بیان شده است. مشخصات کتاب ویولون زن روی ناشر :جام جم،نویسنده :خسرو باباخانی،قطع :رقعی،نوبت چاپ :30،تعداد صفحات :224،سال چاپ :1401،تاریخ اولین چاپ :1401،رده سنی :بزرگسال قیمت کتاب قیمت کتاب ویولون زن روی منتشرشده درسال 1401دربهمن ماه 1402به قلم خسروباباخانی85000تومان می باشد. مسابقه کتاب خوانی پویش "زندگی به سبک کتاب" با هدف معرفی کتاب‌هایی با موضوعات اجتماعی و رخدادهای داخل جامعه به همت مجموعه رسانه کتاب "پنج و هفت" برگزار می‌شود. برای این پویش، 200 میلیون ریال جایزه نقدی در نظر گرفته شده است. گفتنی است کلیه علاقمندان به شرکت در پویش اول "زندگی به سبک کتاب"  می‌توانند با ارسال عدد 1  به شماره پیامکی 3000869977 و یا از سایت  www.5va7.ir جهت تهیه کتاب اقدام نمایند. مسابقه از 15 اردیبهشت شروع می‌شود و تا 31 تیرماه برای شرکت در آن فرصت دارید.

پویش‌های برگزار شده
مشاهده همه
پویش «سلام ماه خدا»

پویش «سلام ماه خدا»

معرفی کتاب سلام ماه خدا مجموعه رسانه کتاب پنج و هفت سعی کرده تا با طراحی و تدوین این کتاب و با استفاده از شیوه های نوین و جذاب،کودکان کشور عزیزمان ایران را هرچه بیشتر با اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی آشنا کند. مشخصات کتاب سلام ماه خدا ناشر :رواق اندیشه،نویسنده :شیوا جواهری نسب،نوبت چاپ :1،تعداد صفحات :32،زبان :فارسی،سال چاپ :1401،تاریخ اولین چاپ :1401،شمارگان :5000،رده سنی :6 تا 9 سال قیمت کتاب قیمت کتاب سلام ماه خدا متناسب با رده سنی 6تا9سال50000تومان می باشد. پویش کتابخوانی پویش «سلام ماه خدا» به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان به همت مرکز رسانه‌ی کتاب «پنج‌و‌هفت» شروع شد. این پویش که با محوریت «کتاب سرگرمی چندرسانه ای کودک با نامِ سلام ماه خد» آغاز شده است، شامل 100 میلیون ریال جایزه نقدی می‌باشد و خوانندگان تا آخر اردیبهشت‌ماه فرصت دارند تا در پویش شرکت کنند.

پویش «سلام امام من»

پویش «سلام امام من»

درباره کتاب سلام امام من کتاب سلام امام من کتاب سرگرمی چندرسانه ای کودک با بازی ها وسرگرمی های مختلف سعی دارد که توجه کودکان را درخصوص امام زمان (عج) لجب کند که بیان ساده و مملموس برای کودکان به هدف خود رسیده است.   مشخصات کتاب سلام امام من ناشر :رواق اندیشه،نویسنده :شیوا جواهری نسب | مجید ملا محمدی،نوع جلد :جلد نرم،نوبت چاپ :1،تعداد صفحات :25،زبان :فارسی،سال چاپ :1401،تاریخ اولین چاپ :1401،رده سنی :6 تا 9 سال ناشر و نویسنده  کتاب سلام امام من توسط انتشارات رواق اندیشه به همت گروه هنری قندون و مرکز رسانه کتاب پنج و هفت منتشر شده استوبه قلم شیوا جواهری نسب | مجید ملا محمدی نوشته شده است. پویش کتاب خوانی  پویش «سلام امام من» به مناسبت ایام ولادت امام زمان (عج) در حال برگزاری می‌باشد. این پویش با محوریت کتاب‌کودک «سلام‌ امام من» و جایزه 100 میلیون ریالی در حال برگزاری است و خوانندگان تا پایان فروردین‌ماه 1402 می‌توانند در این پویش شرکت کنند.

پویش «سلام حاج قاسم»

پویش «سلام حاج قاسم»

معرفی کتاب سلام حاج قاسم در این کتاب سرگرمی سعی شده است با محوریت کتاب های های تولید شده در خصوص شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به زبانی ساده و کودکانه همرا با بازی و سرگرمی به ارائه محتوا بپردازد. مشخصات کتاب سلام حاج قاسم ناشر :رواق اندیشه،نویسنده :مهدی حسینی پور،قطع :رحلی،نوع جلد :جلد نرم،نوبت چاپ :1،تعداد صفحات :24،زبان :فارسی،سال چاپ :1401،تاریخ اولین چاپ :1401،رده سنی :کودک قیمت کتاب قیمت کتاب سلام حاج قاسم متناسب با رده سنی کودک 40000تومان میباشد. پویش کتابخوانی پویش "سلام حاج قاسم" به مناسبت ایام سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و با هدف آشنایی کودکان با سیدالشهدای انقلاب اسلامی، به همت مجموعه رسانه کتاب "پنج و هفت" در حال برگزاری است. این پویش با محوریت "کتاب سلام حاج قاسم" اولین کتاب چندرسانه ای کودک انقلاب اسلامی گردآوری شده است که شامل داستان، سرود، نقاشی، شعر، الگویاب، معرفی کتاب، کاردستی، انواع بازی ها و... می باشد. مجموعه رسانه کتاب پنج و هفت سعی کرده تا با طراحی و تدوین این کتاب و با استفاده از شیوه های نوین و جذاب،کودکان کشور عزیزمان ایران را هرچه بیشتر با شخصیت و اهداف حاج قاسم سلیمانی آشنا کند. در این کتاب علاوه بر آموزش ها و بازی های مختلف، مسابقاتی هم طراحی شده که کودکان می توانند با انجام دادن آنها و ارسال آن به شماره ای که در کتاب ذکر شده، تا پایان بهمن ماه در پویش ما شرکت کرده و در قرعه‌کشی 100 میلیون ریال جوایز نقدی ما شرکت کنند.   گفتنی است کلیه علاقمندان به شرکت در پویش "سلام حاج قاسم" می توانند با ارسال عدد 50 به شماره پیامکی 3000869977 و یا از اینجا جهت تهیه کتاب اقدام نمایند.

پویش مطالعاتی «عصر مقاومت»

پویش مطالعاتی «عصر مقاومت»

درباره کتاب حاج جلال کتاب حاج جلال از انتشارات سوره مهر بوده و بر اساس خاطرات "حاج جلال حاجی بابایی" گردآوری و تنظیم شده است. این کتاب یکی از فصیح‌ترین آثار از ادبیات جنگ مردمی و روستایی بوده که نویسنده آن کوشیده است تا با استفاده از خاطرات "حاج جلال حاجی بابایی" تصویری کوتاه و رسا از نحوه درگیری مردم عادی و روستانشین با دشمنان ایران در زمان جنگ و ایام دفاع مقدس را به تصویر بکشد.  علاقمندان جهت شرکت در این پویش از اول بهمن ماه تا پایان اسفند ماه سال جاری فرصت دارند تا بعد از مطالعه کتاب "حاج جلال" به پرسش‌های انتهایی کتاب پاسخ داده و جواب‌های خود را در قالب‌های تعیین شده از طریق پیامک برای دبیرخانه پویش "عصر مقاومت" ارسال و از جوایز میلیاردی آن بهره مند شوند.  مشخصات کتاب حاج جلال ناشر :سوره مهر،نویسنده :لیلا نظری گیلانده،قطع :رقعی ،تعداد صفحات :311،زبان :فارسی قیمت کتاب قیمت کتاب حاج جلال منتشر شده درنشریه سوره مهر65000تومان می باشد. مسابقه کتابخوانی پویش مطالعاتی "عصر مقاومت" با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی نسل جوان با ایثارگری‌ و تلاش‌های رزمندگان و شهدای دفاع مقدس در زمان جنگ، به همت بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس و مرکز رسانه‌ای کتاب «پنج و هفت» در حال برگزاری است.   گفتنی است کلیه علاقمندان به شرکت در پویش "عصر مقاومت"، می‌توانند با کلیک در اینجا یا ارسال عدد 1 به شماره پیامکی 3000869977 جهت تهیه کتاب اقدام نمایند.

پویش «سلام ایران من»

پویش «سلام ایران من»

درباره کتاب سلام ایران من مجموعه رسانه کتاب پنج و هفت سعی کرده تا با طراحی و تدوین این کتاب و با استفاده از شیوه های نوین و جذاب،کودکان کشور  عزیزمان ایران را هرچه بیشتر با اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی آشنا کند.در این کتاب علاوه بر آموزش ها و بای های مختلف، مسابقاتی هم طراحی شده که کودکان می توانند با انجام دادن آنها و ارسال آن به شماره ای که در کتاب ذکر شده، تا پایان بهمن ماه در پویش ما شرکت کرده و در قرعه کشی 200 میلیون ریال جوایز نقدی ما شرکت کنند. مشخصات کتاب سلام ایران من ناشر :رواق اندیشه،نویسنده :مسعود آذرباد | شیوا جواهری نسب،نوع جلد :جلد نرم،نوبت چاپ :1،تعداد صفحات :25،زبان :فارسی،سال چاپ :1401،تاریخ اولین چاپ :1401 قیمت کتاب قیمت کتاب سلام ایران من دربهمن ماه1402 به نویسندگی مسعود آذرباد | شیوا جواهری نسب40000تومان می باشد. پویش کتاب خوانی پویش "سلام ایران من" به مناسبت دهه فجر و با هدف آشنایی کودکان با اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی، به همت مجموعه رسانه کتاب "پنج و هفت" در حال برگزاری است. این پویش با محوریت "کتاب سلام ایران من" اولین کتاب چندرسانه ای کودک انقلاب اسلامی گردآوری شده است که شامل داستان، سرود، نقاشی، شعر، الگویاب، معرفی کتاب، کاردستی، انواع بازی ها و... می باشد. مجموعه رسانه کتاب پنج و هفت سعی کرده تا با طراحی و تدوین این کتاب و با استفاده از شیوه های نوین و جذاب،کودکان کشور  عزیزمان ایران را هرچه بیشتر با اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی آشنا کند. در این کتاب علاوه بر آموزش ها و بای های مختلف، مسابقاتی هم طراحی شده که کودکان می توانند با انجام دادن آنها و ارسال آن به شماره ای که در کتاب ذکر شده، تا پایان بهمن ماه در پویش ما شرکت کرده و در قرعه کشی 200 میلیون ریال جوایز نقدی ما شرکت کنند. گفتنی است کلیه علاقمندان به شرکت در پویش "سلام ایران من" می توانند با ارسال عدد 60 به شماره پیامکی 3000869977 و یا از اینجا جهت تهیه کتاب اقدام نمایند.