loader-img
loader-img-2
پنج و هفت
user

یه تار سبیل

340,000 تومان
افزودن به سبد خرید
• توضیحات محصول

بنام بهترین

مصیّب‌خان جوانمردترین و بااعتبارترین بازرگان کشور بود. به همین دلیل پادشاه او را به عنوان وزیردارایی ایران انتخاب کرده‌بود. با بودن او، خیال مردم و پادشاه راحت بود و کشور هم وضعیت خیلی خوبی داشت. تا اینکه روزی از روزها، یک خبر مهم و غافلگیرکننده، همه‌ی کشور را متوجه خودش کرد. چه خبری؟! اینکه مصیّب‌خان عمرش را بخشید به شما!

بعداز مصیّب‌خان، بازرگان‌های زیادی دوست داشتند تا وزیر دارایی جدید کشور باشند. اما وزیرشدن کار آسانی نبود و  پادشاه برای انتخاب وزیر جدید مسابقه‌ای گذاشت که هرکسی نمی‌توانست به راحتی این جایگاه را بدست بیاورد. او دستورداد وزیربعدی کسی خواهد بود که بتواند بیشترین ثروت و اعتبار را در این مسابقه بدست بیاورد. نشانه‌ی این اعتبار هم سیبیل‌های بازرگان‌ها بود. به یاد مصیّب‌خان، تصویر این وزیر بزرگ کشور هم به عنوان نماد جوانمردی و اعتبار در تجارت (تار سیبیل) قرار داده‌شد.  از بین بازرگان‌ها، 4 نفر که اعتبار بالاتری در بازار داشتند برای رقابت نهایی انتخاب شدند تا وزیردارایی از بین آن‌ها تعیین شود.

بازی یه تار سیبیل یک بازی تجاری است که شما در این بازی در نقش تاجرانی هستید که به مناطق مختلف ایران و برخی کشورهای همسایه سفر می‌کنید و تلاش می‌کنید تا با خرید و فروش کالاها و سوغاتی‌های این مناطق، بیشترین سرمایه را بدست بیاورید. چون می‌خواهید وزیر دارایی بعدی کشور شوید. البته باید توجه داشته باشید که داشتن سرمایه زیاد برای وزیر شدن کافی نیست، بلکه باید بتوانید اعتبار خوبی هم در بازار بدست بیاورید که این اعتبار با تار سیبیل‌های تاجرها نشان داده می‌شوند.

بنابراین تلاش کنید با بدست آوردن تار سیبیل‌های بیشتر اعتبار مناسبی در بازار بدست بیاورید.

در این بازی شما با مفاهیم مختلف مالی و بازاریابی اعم از وام، مالیات، قرض، خریدوفروش، مذاکره، دادوستد و... آشنا می‌شوید و تلاش می‌کنید تا با فروش‌های بیشتر و مؤثرتر، موفق‌ترین تاجر بازی باشید. همچنین از دیگر مزایای بازی یه تار سیبیل، آشنایی با استان‌های مختلف ایران و برخی کشورهای همسایه و کالاها و سوغاتی‌های اساسی آن‌ها می‌باشد.

• ثبت دیدگاه
• دیدگاه کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی برای "یه تار سبیل" می نویسد