loader-img
loader-img-2
پنج و هفت
user

کتاب صلاه الخاشعین

50,000 تومان
افزودن به سبد خرید
• توضیحات محصول

معرفی کتاب صلاه الخاشعین

نماز برترین آیین عبادی، رکن معنویت و ارتباط با خداوند است. مطالب فراوانی در اهمیت فوق‌العاده آن بیان شده؛ از جمله که آن را معراج مؤمن و بازدارنده از هر اعمال ناشایست می‌دانند.
صلاه‌الخاشعین یکی از منابع ارزشمند در مقام نماز است. کتابی که در آن پس از ذکر مختصری از اصول دین و فضیلت نماز، به شرح مهم‌ترین مفاهیم این فریضه الهی می‌پردازد؛ مفاهیمی همچون حضور قلب و اهمیت خضوع و خشوع در نماز، مقصود از حضور قلب و چگونگی آن، معانی افعال و اقوال نماز و مقدمات آن، سایر شرایط باطنی و موانع قبولی آن و سرانجام طریقه نجات از خطرات دنیا و آخرت.

گزیده کتاب صلاه الخاشعین

پس از بعثت حضرت خاتم الانبیاء محمد (ص) نخستین عبادتی که تشریع گردید، نماز بود و اهمیت آن کم و بیش بر مسلمانان پوشیده نیست.
کتابهای روایتی پر از مطالبی است که همه از اهمیت فوق العاده آن خبر می دهند و آن را بهترین کار (خیر موضوع) و اسباب قرب برای هر پرهیزگار و معراج مومن دانسته اند.

به راستی بهترین تعریف را از تعبیر قرآن مجید باید فهمید که می فرماید: به درستی که نماز، انسان را از هر کار قبیح و نابایستی باز می دارد.
یعنی حقیقت نماز، شخص نمازگزار را اصلاح می کند و از آلوده شدن به فحشا و منکر، باز می دارد.

سید بحرالعلوم در منظومه فقه خود، این آیه را برترین ستایشها از نماز دانسته و می فرماید: دیگر کافی است و بالاتر از این سخن نتوان گفت.

قیمت کتاب صلاه الخاشعین

کتاب صلاه الخاشعین به نویسندگی آیت الله دستغیب را می‌توانید به قیمت 50000تومان خریداری نمائید.

• ثبت دیدگاه
• دیدگاه کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی برای "کتاب صلاه الخاشعین" می نویسد