loader-img
loader-img-2
پنج و هفت
user

ماجرای دشت مرموز بازی بازی ها

موجودی تمام شده ؛ درصورت شارژ مجدد به من اطلاع بده
• توضیحات محصول

درباره کتاب ماجرای دشت مرموز بازی بازی ها

کتاب بازی بازها با تصاویر رنگی به چند بخش جداگانه با عنوان‌های گوناگون تقسیم شده است. تصویرسازی‌های این کتاب را سعید رزاقی برعهده داشته است.

عنوان برخی از بخش‌های این کتاب عبارت‌اند از «خبرهای گوش‌زرد»، «دانوش و ترس کلاغ خاکستری»، «بازوپ و کلاغ خاکستری»،‌ «شورش موش‌ها» و «جشن روباهی». حیوانات شخصیت‌های این کتاب را تشکیل داده‌اند.

این بار داستان با خرگوش‌ها شروع می‌شود و روباه ها که نمی‌توانند آن‌ها را شکار کنند. روباه‌ها به روپیر و روبیچ می‌گویند خرگوش‌ها مثل جادوگرها از جلو دیدشان محو می‌شوند. این هم‌زمان است با آمدن دو باز یکی همان بازاک قسمت‌های قبل است و دیگری بازوپ. در ابتدا بازاک و بازوپ در کنار هم دیده می‌شوند اما در ادامه داستان چنین به نظر می‌رسد که بازوپ علیه بازاک عمل کرده و نمی‌گذارد او خرگوش‌ها را شکار کند حتی هوای کلاغ را روی درخت کهن‌سال دارد.
اما در ادامه داستان معلوم می‌شود تمام این بازی‌ها بازی دیو دوشاخ دره ددان است تا کاری کند که خرگوش‌ها به هوای این‌که دیگر کسی کاری به کار آن‌ها ندارد و دشت امن است بیرون بیایند و آن‌ها را شکار کنند. سرانجام نقشه آن‌ها توسط هوشان که به دره ددان رفته است لو می‌رود و کلاغ‌ها به همراه سارها روباه ها را فراری می دهند.

مشخصات کتاب ماجرای دشت مرموز بازی بازی ها

ناشر :به‌نشر،نویسنده :محمد میرکیانی،قطع :رقعی،نوع جلد :جلد نرم،تعداد صفحات :144،زبان :فارسی،رده سنی :+12

ناشر و نویسنده 

کتاب بازی بازها نوشته محمد میرکیانی است. انتشارات به نشر این کتاب را روانه بازار کرده است. 

• ثبت دیدگاه
• دیدگاه کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی برای "ماجرای دشت مرموز بازی بازی ها" می نویسد